Hakkımızda

Hakkımızda

Promech AR-GE 24 yıllık tıbbi ve mühendislik tecrübesini inovasyon ve AR-GE vizyonuyla birleştirerek, medikal malzeme üretimi gerçekleştiren bir kuruluştur. Ülkemizin medikal alanında dışa bağımlılığını azaltmak amacıyla yürüttüğü AR-GE çalışmaları sonucunda geliştirdiği yüksek kaliteli ve yerli ürünleri sağlık çalışanlarının hizmetine sunmaktadır.

Konya’nın en prestijli kuruluşlarından INNOPARK TGB Yönetici AŞ bünyesinde Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde kurulan Promech AR-GE, 2022 yılından itibaren Ankara Başkent Organize Sanayi Bölgesi’ndeki merkezinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Merkez bünyesindeki fabrikasında hammaddeden son ürüne tüm süreçleri tek çatı altında yürütmekte olan Promech AR-GE, her geçen gün ürün gamını genişleterek üretimden satışa tüm birimlerinde emek veren uzman kadrosuyla tek kullanımlık medikal malzeme pazarındaki yerini sağlamlaştırmaktadır.

Hakkımızda

Promech AR-GE 24 yıllık tıbbi ve mühendislik tecrübesini inovasyon ve AR-GE vizyonuyla birleştirerek, medikal malzeme üretimi gerçekleştiren bir kuruluştur.

İletişim

  • PROMECH ARGE İNOVASYON LTD.ŞTİ Malıköy Başkent OSB Mah. 19.Cadde No:75 SİNCAN/ANKARA